ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 42
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1812399 CARDEDEU, F.C. "F"   –   PARETS, C.F. "E"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   09:00   27  BUIXO INGLES, FREDERIC 1 - 5
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 44
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1812636 CARDEDEU, F.C. "D"   –   FINSOBE, C.F. "B"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   09:00   27  PEREZ PUGA, ALBERT 4 - 2
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 43
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1821567 CARDEDEU, C.F. "G"   –   BELLAVISTA MILAN, C. "B"             27 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1755436 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "D"   –   CARDEDEU, F.C. "B"       CAMP DE FUTBOL ZEM DE VIC ANNEX   10:00   28  AMAZIAN EL MOUSSAOUI, MOHAMED 7 - 3
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1714456 CARDEDEU, C.F. "B"   –   UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA "A"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   10:30   28  BUIXO INGLES, FREDERIC 4 - 2
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1698486 VILASSAR MAR,U.E. "A"   –   CARDEDEU, C.F. "A"       CAMP DE FUTBOL MPAL. XEVI RAMON   10:40   28  MANCERA ANTON, RUBEN 4 - 0
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 42
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1821321 LLINARS, C.E. "B"   –   CARDEDEU, C.F. "E"       CAMP D’ESPORTS MPAL. JOAN MISSER I COLL   11:15   27  LAMRINI JABLI, WALID 9 - 1
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1755919 CARDEDEU, F.C. "C"   –   CANOVELLES, U.E. "A"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   12:00   28  BUIXO INGLES, FREDERIC 3 - 1
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 40
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1820840 CARDEDEU, F.C. "D"   –   LLIÇÀ DE VALL, C.F. "B"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   12:00   27  PEREZ PUGA, ALBERT 7 - 2
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 40
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1811915 MOLLETENSE, U.D. "E"   –   CARDEDEU, F.C. "E"       CAMP DE FUTBOL MPAL. ZONA SUD   12:00   27  LAMRAOUAH JIMENEZ, ISMAEL 6 - 1
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 51
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1809819 FINSOBE, C.F. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "E"       CAMP DE FUTBOL MPAL. CAN GILI   12:30   27  MAROÑAS BRAVO, MARCOS 12 - 1
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1692666 MOIÀ, C.E. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "B"       CAMP DE FUTBOL MPAL. DE MOIÀ   13:00   28  COMELLA GIL, RAMON RICARD 1 - 0
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1695315 CARDEDEU, F.C. "B"   –   OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. "A"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   13:15   28  DELGADO MESA, XAVIER 0 - 1
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 52
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1810056 LES FRANQUESES, C.F. "C"   –   CARDEDEU, F.C. "D"        CAMP DE FUTBOL MPAL. DE CORRÓ D’AVALL   14:45   27  MORILLO PINTO, IVAN -
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 43
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1813150 CARDEDEU, F.C. "H"   –   BELLAVISTA MILAN, C. "C"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   15:30   27  MARTIN TORRES, PAU 2 - 6
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1697517 CARDEDEU, F.C. "A"   –   MOLLETENSE, U.D. "A"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   15:30   28  DELGADO MESA, XAVIER 7 - 1
PREFERENT INFANTIL, GRUP 2
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1645872 VILASSAR DALT, C.E. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"       CAMP D’ESPORTS MPAL. VALLMORENA   16:00   29  MUÑOZ DI GIOVAMBATTISTA, CECILIA 3 - 1
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 33
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1806554 PONENT, C.F. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "C"       CAMP DE FUTBOL MPAL. PONENT   16:00   27  MARTINEZ CURIEL, JESÚS 1 - 5
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1789134 CARDEDEU, F.C. "B"   –   VILASSAR DALT, C.E. "B"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   17:00   28  MARTIN TORRES, PAU 2 - 1
PRIMERA CATALANA, GRUP 1
Cod. Partit 19-05-2018,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1623304 SANT CUGAT FUTBOL CLUB "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"       CAMP DE FUTBOL ZEM JAUME TUBAU   18:00   33  ACEVEDO DUDLEY, AINARA ANDREA 2 - 1
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
Cod. Partit 20-05-2018,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1714697 SANT CELONI U.E. "D"   –   CARDEDEU, C.F. "C"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE SANT CELONI   09:00   28  GILABERT GARCIA, RAMON 4 - 3
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 39
Cod. Partit 20-05-2018,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1811670 AMETLLA VALLES, C.F. "E"   –   CARDEDEU, F.C. "G"       CAMP DE FUTBOL MPAL. JOSEP COSTA   09:45   27  LLORA FERNANDEZ, CARLOS 1 - 14
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
Cod. Partit 20-05-2018,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1810554 CARDEDEU, F.C. "D"   –   CANOVELLES, U.E. "B"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   10:00   27  RAIMUNDI ESTEBAN, GUILLEM 6 - 2
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 41
Cod. Partit 20-05-2018,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1821083 MOLLET U.E.,CF. "G"   –   CARDEDEU, C.F. "F"       CAMP DE FUTBOL MPAL. GERMANS GONZALVO (2)   10:00   27  MARTIN SALAS, OSCAR 1 - 2
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 50
Cod. Partit 20-05-2018,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1809189 CARDEDEU, F.C. "C"   –   MERCANTIL, C.E. "F"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   12:00   27  ALVAREZ GRANADOS, ERNESTO 1 - 3
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
Cod. Partit 20-05-2018,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1810796 CARDEDEU, F.C. "C"   –   LA TORRETA, C.F. "A"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   13:45   27  ORTEGA CRUZ, DAVID 2 - 1
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 7
Cod. Partit 20-05-2018,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Àrbitre Resul.
1692424 CARDEDEU, F.C. "A"   –   DIAGONAL CLUB ESPORTIU "A"       CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU   15:30   28  BERTRAN FERNANDEZ, ENRIC 5 - 2