Resultats 10 / 11 de Novembre

CAMP D'ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU
 
Cod. Partit 10-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2028272 CARDEDEU, F.C. "F"   –   PARETS, C.F. "F"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 27   09:00   6  RINCON MONNE, YAVILA 1 - 5
2033782 CARDEDEU, F.C. "E"   –   BELLAVISTA MILAN, C. "B"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 28   09:00   6  BERTRAN FERNANDEZ, ENRIC 1 - 14
1955949 CARDEDEU, F.C. "C"   –   ARGENTONA, C.F. "B"      ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 7   10:30   7  RINCON MONNE, YAVILA 3 - 2
2033532 CARDEDEU, F.C. "D"   –   AMETLLA VALLES, C.F. "D"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 31   10:30   6  BERTRAN FERNANDEZ, ENRIC 11 - 2
1956669 CARDEDEU, F.C. "B"   –   OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. "B"      ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10   12:00   7  RINCON MONNE, YAVILA 6 - 1
2089166 CARDEDEU, F.C. "D"   –   LLINARS, C.E. "B"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 34   12:00   6  BERTRAN FERNANDEZ, ENRIC 0 - 2
2027423 CARDEDEU, F.C. "C"   –   ESCOLA F. BASE SENTMENAT "A"      INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39   13:30   6  NAVARRO ROLDAN, VICTOR 4 - 2
2036597 CARDEDEU, F.C. "F"   –   LLIÇA DE VALL C.F. "A"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 25   15:30   6  GOMEZ CERVELLO, JAVIER 0 - 7
2117773 CARDEDEU, F.C. "A"   –   MOLLET U.E.,CF. "B"      FEMENÍ AMATEUR F-7, GRUP 3   15:30   5  GANDUXE LOPEZ, ALBERT 6 - 2
1924041 CARDEDEU, F.C. "B"   –   BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "A"      JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 7   17:00   7  CEACERO SOLANA, FERRAN 2 - 4
1924279 CARDEDEU, F.C. "A"   –   TONA, U.E. "A"      JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8   19:00   7  BELTRAN RIBAS, ANTONI 6 - 0
 
Cod. Partit 11-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1960613 CARDEDEU, F.C. "B"   –   FOLGUEROLES,C.F. "A"      BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8   10:00   7  JUSTO ROMERO, GERARD 1 - 2
2087938 CARDEDEU, F.C. "C"   –   MOLLETENSE, U.D. "B"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 33   10:00   6  KAHOUACH BELHAJ, MONIM 0 - 0
1915985 CARDEDEU, F.C. "A"   –   FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A"      PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 2   11:30   8  JUSTO ROMERO, GERARD 1 - 3
2035848 CARDEDEU, F.C. "E"   –   AMETLLA VALLES, C.F. "B"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 22   11:30   6  KAHOUACH BELHAJ, MONIM 4 - 0
2029753 CARDEDEU, F.C. "C"   –   VILANOVA VALLES,C.F. "A"      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 28   13:00   6  EL GHACHAOUI, ISMAIL 4 - 2
2028518 CARDEDEU, F.C. "D"   –   BIGUES, C.E. "A"      JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 26   15:00   6  PODALL COMAS, MARCEL 0 - 2
2030646 CARDEDEU, F.C. "B"   –   Descansa      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 29    6    -
1936309 CARDEDEU, F.C. "B"   –   LA LLANTIA, A.D. "A"      INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4   17:00   7  OZAEZ GONZALEZ, JAIRO 1 - 2
 
CAMP D'ESPORTS MPAL. DE LA GARRIGA
 
Cod. Partit 11-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1937267 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8   11:00   7  EL BAKKALI BAKKALI YAKHLEF, AHMED RIDA 1 - 2
CAMP D'ESPORTS MPAL. DE SANT CELONI
 
Cod. Partit 10-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2035601 SANT CELONI U.E. "D"   –   CARDEDEU, F.C. "G"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 21   10:00   6  BLANQUER ROF, GERARD 3 - 1
 
CAMP DE FUTBOL CEM CAN XAUBET
 
Cod. Partit 10-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1939393 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB "B"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4   11:30   7  FERRER ESCODA, LLUIS 1 - 6
 
CAMP DE FUTBOL CEM DE LA ROCA DEL VALLÈS
 
Cod. Partit 11-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2026549 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL "A"   –   CARDEDEU, F.C. "D"      INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37   12:30   6  RICO GIL, JAVIER 0 - 3
 
CAMP DE FUTBOL CEM LES CREMADES
 
Cod. Partit 10-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2087667 CALDES MONTBUI, C.F. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 32   09:00   6  TORNOS RECHE, ORIOL 0 - 2
2030184 CALDES MONTBUI, C.F. "C"   –   CARDEDEU, F.C. "G"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 29   10:30   6  TORNOS RECHE, ORIOL 5 - 4
 
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE GRANOLLERS
 
Cod. Partit 10-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1934602 GRANOLLERS, E.C. "D"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8   17:00   7  GILABERT GARCIA, RAMON 0 - 4
 
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE MONTGAT
 
Cod. Partit 10-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2107383 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT "C"   –   CARDEDEU, F.C. "D"      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 26   10:00   6  EL FERCHOUNI MARSOU, YASSIN 2 - 1
 
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANTA EULÀLIA DE RONÇANA
 
Cod. Partit 10-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2034023 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. "D"   –   CARDEDEU, F.C. "H"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 32   10:30   6  GALLARDO MARTIN, SERGIO 3 - 6
 
CAMP DE FUTBOL MPAL. JOAN NICOLAU
 
Cod. Partit 10-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2036355 VILAMAJOR, C.F. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "D"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 24   12:45   6  DURAN ROLDAN, ORIOL 6 - 6
 
CAMP DE FUTBOL MPAL. JOSEP COSTA
 
Cod. Partit 11-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1948147 AMETLLA VALLES, C.F. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      QUARTA CATALANA, GRUP 11   17:00   9  GANDUXE LOPEZ, ALBERT 3 - 2
 
CAMP DE FUTBOL MPAL. PONENT
 
Cod. Partit 10-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2028030 PONENT C.F. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 25   19:30   6  GANDUXE LOPEZ, ALBERT 3 - 1
 
CAMP DE FUTBOL PARROQUIA DE SANTA MARIA DE LLERONA
 
Cod. Partit 11-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2086974 LLERONA, C.E. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 30   11:45   6  GASSAMA, SAIBO 4 - 0
1960855 LLERONA, C.E. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9   16:00   7  TERRADAS DOMINGUEZ, IGNASI 0 - 7
 
CAMP DE FUTBOL ZEM DE RIPOLLET
 
Cod. Partit 11-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1874647 RIPOLLET, C.F. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      SEGONA CATALANA, GRUP 4   12:00   11  MENDEZ PERADALTA, EFREM 3 - 2