CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU
Cod. Partit 19-10-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2339827 CARDEDEU, F.C. "D"   –   VILANOVA VALLES,C.F. "D"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 34   09:00   2     
2340447 CARDEDEU, F.C. "H"   –   PARETS, C.F. "G"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 37   09:00   2     
2235145 CARDEDEU, F.C. "C"   –   Descansa      BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8   10:30   3     
2373426 CARDEDEU, F.C. "B"   –   PONENT C.F. "A"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 36   10:30   2     
2373909 CARDEDEU, F.C. "C"   –   CALDES MONTBUI, C.F. "B"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 38   10:30   2     
2194861 CARDEDEU, F.C. "A"   –   ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"      PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 2   11:45   4     
2333775 CARDEDEU, F.C. "D"   –   LES FRANQUESES, C.F. "D"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 27   11:45   2     
2211454 CARDEDEU, F.C. "A"   –   CANOVELLES, U.E. "A"      JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8   13:00   3     
2337548 CARDEDEU, F.C. "D"   –   VILANOVA VALLES,C.F. "B"      INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40   15:00   2     
2210222 CARDEDEU, F.C. "B"   –   YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. "A"      JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5   17:00   3     
Cod. Partit 20-10-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2340260 CARDEDEU, F.C. "F"   –   LLINARS, C.E. "B"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 36   09:45   2     
2332555 CARDEDEU, F.C. "E"   –   LES FRANQUESES, C.F. "C"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 25   09:45   2     
2228832 CARDEDEU, F.C. "C"   –   SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. "A"      ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 7   11:15   3     
2215021 CARDEDEU, F.C. "A"   –   GRANOLLERS, E.C. "C"      CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8   12:30   3     
2329163 CARDEDEU, F.C. "D"   –   VALLES, C.AT. "B"      JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 27   15:00   2     
2339344 CARDEDEU, F.C. "B"   –   SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL "A"      INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42   17:00   2     
CAMP D’ESPORTS MPAL. DE SANT CELONI
Cod. Partit 20-10-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2373093 SANT CELONI, FUTBOL CLUB "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 35   10:00   2     
CAMP D’ESPORTS MPAL. JOAN MISSER I COLL
Cod. Partit 19-10-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2337300 LLINARS, C.E. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 28   17:00   2     
CAMP DE FUTBOL CEM CAN CASABLANQUES
Cod. Partit 19-10-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2154219 SANT QUIRZE VALLES, F.C. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      SEGONA CATALANA, GRUP 4   17:00   7     
CAMP DE FUTBOL CEM LES CREMADES
Cod. Partit 20-10-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2374160 CALDES MONTBUI, C.F. "C"   –   CARDEDEU, F.C. "D"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 39   10:00   2     
CAMP DE FUTBOL COL·LEGI SANT ANTONI DE PÀDUA-SALESIANS
Cod. Partit 20-10-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2331199 CIRERA, U.D. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35   12:00   2     
CAMP DE FUTBOL MPAL. 1ER. DE MAIG
Cod. Partit 19-10-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2338256 VALLES, C.AT. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 32   12:00   2     
Cod. Partit 20-10-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2207972 VALLES, C.AT. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8   12:00   3     
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE CORRÓ D’AVALL
Cod. Partit 20-10-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2157419 BELLAVISTA MILAN, C. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      TERCERA CATALANA, GRUP 9   12:00   7     
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE FIGARÓ-MONTMANY
Cod. Partit 20-10-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2361307 FIGARÓ, CE "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      SEGONA DIVISIO FEMENI, GRUP 4   17:00   2     
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE LA TORRETA
Cod. Partit 19-10-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2332983 LA TORRETA, C.F. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "F"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 26   12:00   2     
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE PALAU SOLITA PLEGAMANS
Cod. Partit 20-10-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2340636 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "E"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 38   10:00   2     
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANT FOST DE CAMPSENTELLES
Cod. Partit 19-10-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2338746 SANT FOST , U.E. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 34   15:00   2     
CAMP DE FUTBOL MPAL. JOSEP SEGUER
Cod. Partit 19-10-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2217212 PARETS, C.F. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8   10:30   3     
Cod. Partit 20-10-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2340821 PARETS, C.F. "E"   –   CARDEDEU, F.C. "G"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 39   09:00   2     
CAMP DE FUTBOL MPAL. LA BÓBILA
Cod. Partit 19-10-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2212472 CERDANYOLA VALLES, F.C. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5   11:30   3     
CAMP DE FUTBOL ZEM DE VIC ANNEX
Cod. Partit 19-10-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2229334 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "E"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9   10:00   3