Partits del cap de setmana 1 / 2 de Juny

CAMP D’ESPORTS MPAL. DE BIGUES I RIELLS
Cod. Partit 01-06-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2028466 BIGUES, C.E. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "F"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 27   11:15   30     
CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU
Cod. Partit 01-06-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2033969 CARDEDEU, F.C. "E"   –   PENYA BLAUGRANA DE GUALBA "B"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 28   15:00   30     
2030374 CARDEDEU, F.C. "G"   –   SANT FOST, U.E. "B"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 29   15:00   30     
2022058 CARDEDEU, F.C. "D"   –   MOLLET U.E.,CF. "F"      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 26   16:30   30     
Cod. Partit 02-06-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2035793 CARDEDEU, F.C. "G"   –   MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF "A"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 21   10:00   30     
2036547 CARDEDEU, F.C. "D"   –   BIGUES, C.E. "B"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 24   10:00   30     
2028229 CARDEDEU, F.C. "C"   –   SANT CELONI U.E. "C"      JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 25   12:00   30     
2028705 CARDEDEU, F.C. "D"   –   Descansa      JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 26   12:00   30     
2027610 CARDEDEU, F.C. "C"   –   Descansa      INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39   15:00   30     
CAMP D’ESPORTS MPAL. DE LA GARRIGA
Cod. Partit 01-06-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2088128 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 33   11:00   30     
CAMP DE FUTBOL MPAL. CAN PAHISSA
Cod. Partit 01-06-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2029947 PENYA BLAUGRANA GUALBA "A"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 28   18:15   30     
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE LLIÇÀ DE VALL
Cod. Partit 01-06-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2034219 LLIÇA DE VALL C.F. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "H"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 32   12:15   30     
Cod. Partit 02-06-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2036038 LLIÇA DE VALL C.F. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "E"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 22   10:00   30     
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE MARTORELLES
Cod. Partit 01-06-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2033722 MARTORELLES, C.F. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "D"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 31   10:00   30     
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE MONTMELÓ
Cod. Partit 01-06-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2036789 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF "B"   –   CARDEDEU, F.C. "F"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 25   10:45   30     
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANTA EULÀLIA DE RONÇANA
Cod. Partit 02-06-2019,  (Diumenge) Competició Hora Jornada    
2030842 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 29   10:30   30     
CAMP DE FUTBOL MPAL. FONT MARTINA
Cod. Partit 01-06-2019,  (Dissabte) Competició Hora Jornada    
2026745 PALAUTORDERA, C.F. "B"      –   CARDEDEU, F.C. "D"      INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37    30  -