CAMP D’ESPORTS MPAL. DE CARDEDEU
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1939401 CARDEDEU, F.C. "A"   –   MERCANTIL, C.E. "B"      ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4   09:00   8  - -
2034031 CARDEDEU, F.C. "H"   –   PARETS, C.F. "G"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 32   09:00   7  - -
1960863 CARDEDEU, F.C. "C"   –   LA TORRETA, C.F. "A"         BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9    8  -
2035609 CARDEDEU, F.C. "G"   –   LA LLAGOSTA, C.D. "C"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 21   10:30   7  - -
2087674 CARDEDEU, F.C. "B"   –   LES FRANQUESES, C.F. "B"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 32   10:30   7  - -
1934610 CARDEDEU, F.C. "A"   –   ESCOLA FUTBOL MATARO C.E. "B"      CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8   12:00   8  - -
2028045 CARDEDEU, F.C. "C"   –   LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL "A"      JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 25   13:45   7  - -
2030192 CARDEDEU, F.C. "G"   –   GRANOLLERS, E.C. "D"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 29   15:30   7  - -
2113624 CARDEDEU, F.C. "A"   –   BELLAVISTA MILAN, C. "A"      FEMENÍ AMATEUR F-7, GRUP 3   15:30   6  - -
1948155 CARDEDEU, F.C. "B"   –   LLIÇA D’AMUNT, C.E. "B"      QUARTA CATALANA, GRUP 11   17:00   10  - -
Cod. Partit 18-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2036363 CARDEDEU, F.C. "D"   –   LOURDES, U.D. "A"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 24   10:00   7  - -
2086988 CARDEDEU, F.C. "A"   –   SANT FELIU DE CODINES, C.F. "A"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 30   10:00   7  - -
1874656 CARDEDEU, F.C. "A"   –   BERGA, C.E. "A"      SEGONA CATALANA, GRUP 4   12:00   12  - -
2021876 CARDEDEU, F.C. "D"   –   MASNOU, C.D. "A"      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 26   14:15   7  - -
2026557 CARDEDEU, F.C. "D"   –   VILAMAJOR, C.F. "B"      INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37   16:00   7  - -
1937275 CARDEDEU, F.C. "A"   –   LLIÇA D’AMUNT, C.E. "A"      INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8   17:30   8  - -
2030654 CARDEDEU, F.C. "B"   –   CANOVELLES, U.E. "A"      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 29   19:00   7  - -
CAMP D’ESPORTS MPAL. JOAN MISSER I COLL
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2036604 LLINARS, C.E. "C"   –   CARDEDEU, F.C. "F"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 25   11:00   7  - -
CAMP D’ESPORTS MPAL. VALLMORENA
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1955958 VILASSAR DALT, C.E. "C"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 7   10:00   8  - -
Cod. Partit 18-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1956678 VILASSAR DALT, C.E. "E"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10   13:30   8  - -

CAMP DE FUTBOL CEM LES CREMADES
Cod. Partit 18-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2089172 CALDES MONTBUI, C.F. "C"   –   CARDEDEU, F.C. "D"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 34   10:00   7  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. ANTONI SERRA I PUJOL
Cod. Partit 18-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1924050 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 7   17:45   8  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. CAN PAHISSA
Cod. Partit 18-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2087945 PENYA BLAUGRANA GUALBA "A"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      PREBENJAMÍ 7, GRUP 33   11:30   7  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. CANOVELLES
Cod. Partit 18-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2035855 CANOVELLES, U.E. "C"   –   CARDEDEU, F.C. "E"      BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 22   10:00   7  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE CORRÓ D’AVALL
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1960622 BELLAVISTA MILAN, C. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8   11:00   8  - -
Cod. Partit 18-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2027430 BELLAVISTA MILAN, C. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39   16:30   7  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE FOLGUEROLES
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1924288 FOLGUEROLES,C.F. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8   13:00   8  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE PREMIÀ DE DALT
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1936318 PREMIA DALT, C.D. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "B"      INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4   12:00   8  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE VILANOVA DEL VALLÈS
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2028279 VILANOVA VALLES,C.F. "C"   –   CARDEDEU, F.C. "F"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 27   09:00   7  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. FONT MARTINA
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2033789 PALAUTORDERA, C.F. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "E"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 28   10:00   7  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. JOAN BOCANEGRA
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2033539 LOURDES, U.D. "C"   –   CARDEDEU, F.C. "D"      ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 31   12:45   7  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. JOSEP COSTA
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2029760 AMETLLA VALLES, C.F. "B"   –   CARDEDEU, F.C. "C"      CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 28   12:50   7  - -
CAMP DE FUTBOL MPAL. OLÍMPIA
Cod. Partit 17-11-2018,  (Dissabte) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
1915992 SABADELL F.C., C.E. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "A"      PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 2   09:00   9  - -
CAMP DE FUTBOL PARROQUIA DE SANTA MARIA DE LLERONA
Cod. Partit 18-11-2018,  (Diumenge) Competició Hora Jornada Àrbitre Resul.
2028525 LLERONA, C.E. "A"   –   CARDEDEU, F.C. "D"      JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 26   18:30   7  - -

Una respuesta a Horaris propers partits